eWinieta AUSTRIA 10 DNI- samochód do 3.5 tony

Cena: 62,00 zł 62.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Po zakupie winiety otrzymasz kod rabatowy
- zniżka 10% na Ubezpieczenie turystyczne

Opis

U nas nie obowiązuje 18 dniowy okres ochronny. Można zamówić winietę z dowolną datą.

 

ZAMÓWIENIA SĄ PRZYJMOWANE I REALIZOWANE

8:00 - 22:00

 

Austriackie i niemieckie numery rejestracyjne pojazdów należy podawać z łącznikiem zamiast herbu

PRZYKŁAD

BOH-GG585

 C-GG585

 

ELEKTRONICZNA WINIETA 

 

 

Po wprowadzeniu numeru rejestracyjnego do systemu wysyłamy potwierdzenie w PDF na e-mail podany w zamówieniu.

 

 

 

 

 

Czas realizacji zamówienia : Do 2h (większość zamówień realizujemy poniżej 20 minut).

 

Po zrealizowaniu zamówienia jest możliwość zmiany numeru rejestracyjnego lub daty rozpoczęcia winiety pod warunkiem, że winieta nie jest AKTYWNA.

 

Przykład:

Winieta zakupiona 03.03.2021 z datą rozpoczęcia ważności na 05.03.2021. Zmiany można dokonać do 04.03.2021.

 

Przykład 2:

Winieta zakupiona 03.03.2021 z datą rozpoczęcia ważności na 03.03.2021.

Po zrealizowaniu zamówienia nie można dokonać żadnych zmian.

 

 

 

Winieta ważna przez 10 dni kalendarzowych.

Przykład:

Data rozpoczęcia ważności winiety : 02.02.2021.

Ważność winiety kończy się 11.02.2021 o godzinie 23:59:59

 

 

 

winiety austria

 

Podróż po autostradach i drogach ekspresowych w niektórych państwach wymaga wniesienia stosowanej opłaty. Jest nią tak zwana winieta. Austria wydaje ją w wersji m.in. na 10 dni. To bardzo atrakcyjna opcja dla tych, którzy chcą zwiedzić nie tylko Wiedeń, ale też pozostałe miasta w tym kraju. Z naszą pomocą jest to możliwe za niewielką cenę. Sprawdź, jak zamówić elektroniczną plakietkę i ustalić jej datę ważności.

Jak zamówić winietę 10-dniową na Austrię?

To bardzo proste. Pokieruje Cię nasz system. Wystarczy, że podasz numer rejestracyjny swojego samochodu oraz kraj jego rejestracji. Potem ustal, od kiedy ma być naliczane 10 dni. Po opłaceniu zamówionej winiety otrzymasz maila z potwierdzeniem. Pojawi się on w ciągu maksymalnie dwóch godzin między 8:00 a 22:00. Chcemy przy tym podkreślić, że realizacja – niezależnie od ceny produktu – zajmuje nam zazwyczaj do 20 minut. To dobra opcja dla tych kierowców pojazdów osobowych, którzy planują spontaniczny wyjazd do tego kraju.

Jak ustalić termin ważności 10-dniowej winiety?

Warto pamiętać, o jakim konkretnie czasie mówimy, gdy chodzi o opłacenie przejazdu autostradami i drogami ekspresowymi. 10 dni odlicza się od północy wyznaczonej daty, np. 1 stycznia o godzinie 0:00. Ważność trwa aż do 11 stycznia, do godziny 23:59:59. Mowa więc o pełnych dniach kalendarzowych. Podobna zasada panuje w przypadku winiet o wyższej cenie. Termin obowiązywania elektronicznego identyfikatora można wyznaczyć na dowolny dzień w ciągu najbliższego miesiąca.

Czy można zmienić datę ważności winiety na 10 dni?

Umożliwiamy taką opcję, jednak z pewnymi ograniczeniami. Wynika to z przepisów. Gdy tylko winieta na 10 dni zacznie obowiązywać, to już nie można przesunąć jej daty ważności. Prośby o to przyjmujemy najpóźniej w przeddzień przed wejściem terminu w życie. Dla przykładu: elektroniczna plakietka zakupiona 1 stycznia, która ma zadziałać od 10 stycznia, może zostać przesunięta na inny termin w dniu 9 stycznia. W ten sposób unika się opłacenia pełnej ceny za kolejne uprawnienie.

Czy na 10-dniową winietę na Austrię obowiązuje 18-dniowy okres ochronny?

W niektórych przypadkach nie można skorzystać z elektronicznego identyfikatora od razu po jego wykupieniu. Dotyczy to jednak wyłącznie zakupów bezpośrednio na terenie tamtego państwa. Tak mówią przepisy ochrony praw konsumentów. Nie obejmują jednak one firm. Winieta 10-dniowa zamówiona za naszym pośrednictwem działa od razu. To jedna z największych zalet skorzystania z oferty e-winietki.pl. Opłacona cena plakietki pozwala wyruszyć w trasę nawet w niecałe 20 minut po złożeniu zamówienia.

Dobra cena winiety na Austrię

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjność zarówno pod względem jakości obsługi oraz serwisu, jak i kosztu zakupu elektronicznych plakietek. O tym, ile dokładnie kosztuje winieta, decyduje państwo, a więc Austria. 10 dni czy rok – to bez znaczenia. Cena ustalona przez rząd nie podlega negocjacjom. Jednak dzięki naszej ofercie można w wygodny oraz tani sposób otrzymać identyfikator i cieszyć się możliwością podróży w dowolne miejsce na mapie republiki.

Pomoc w zakupie 10-dniowej winiety na Austrię

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Odpowiedzą oni na każde pytanie związane z winietami, takimi jak cena czy okres obowiązywania uprawnień. Ponadto służymy pomocą w zakupie i wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty już dziś, ponieważ możesz wybrać dowolną datę ważności bez 18-dniowego okresu ochronnego!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium