eWinieta BUŁGARIA

SAMOCHODY DO 3.5T
[product id="47,48"]
PRZYCZEPY
[product id=""]
 

Winiety na bułgarskie autostrady

Bułgaria nie jest wyjątkiem spośród krajów europejskich- również tutaj obowiązują płatności za korzystanie z autostrad. Jednak w przeciwieństwie do Polski, większość krajów zrezygnowała z pozbawionych sensu bramek na poszczególnych odcinkach autostradowych, które generują wielokilometrowe korki już przy średnim natężeniu ruchu. Bułgaria wprowadziła system elektronicznych winiet, które gwarantują łatwe i szybkie rozliczenie za korzystanie z tego typu dróg. W przypadku Bułgarii również poruszanie się po zwykłych drogach krajowych wymaga wykupienia winiety. Bułgaria zatem czyni tę opłatę obowiązkową dla każdego kierowcy wjeżdżającego na teren kraju.

Winiety na bułgarskie autostrady- rodzaje opłat

Tworząc system na elektroniczne winiety Bułgaria zwolniła motocyklistów z obowiązku opłaty za korzystanie z dróg. Winiety na bułgarskie autostrady obowiązują za to dla wszystkich samochodów osobowych o masie do 3.5 tony. Winiety Bułgaria stworzyła z maksymalnym uproszczeniem reguł. Istnieje tu jeden rodzaj opłaty dla wszystkich pojazdów do 3.5 t, oznaczony jako K3. Umożliwia on także przejazd na jednej winiecie dla samochodów z przyczepą, jeśli cały zestaw nie waży więcej niż 3.5 tony. Bułgarskie winiety są jednymi z tańszych tego typu opłat na europejskim rynku. W sklepie internetowym ewinietki.pl oferujemy kierowcom zakup najlepszych pakietów winiet dla większości krajów. Winiety na bułgarskie autostrady udostępniamy w dwóch wariantach czasowych- siedmiodniowej i miesięcznej. Są to najczęściej wybierane produkty wśród Polaków przemieszczających się po Bułgarii. Winieta tygodniowa w zupełności wystarczy dla osób, które traktują przejazd przez Bułgarię jako element dłuższej wyprawy na Bałkany. Pozwala na swobodne przemieszczanie się po wszelkich drogach, dając szansę dotarcia do najpiękniejszych miejsc. Winieta 30-dniowa to propozycja dla podróży służbowych i dłuższych pobytów turystycznych. Idealnie wpisuje się w elastyczne planowanie podróży, nie ograniczając jej czasowo.

Gdzie kupić bułgarskie winiety?

Zakup bułgarskiej winiety jest możliwy po przekroczeniu granicy, w punktach stacjonarnych Agencji Infrastruktury Drogowej. Dalej jest to winieta elektroniczna, gdyż od 2019 roku tylko takie funkcjonują na terenie Bułgarii. Jednak o wiele lepszym sposobem okazuje się nabycie winiety poprzez usługi podmiotów internetowych, takich jak ewinietki.pl. W jednym miejscu prowadzimy ofertę na winiety z różnych państw, ułatwiając planowanie złożonych tras przejazdu. Wyposażyliśmy nasz serwis internetowy w przejrzysty formularz zakupowy, wymagający podania niezbędnych danych odnośnie pojazdu. Wpisanie numeru rejestracyjnego oraz okresu zapotrzebowania na winietę, kieruje klientów do strony z płatnościami błyskawicznymi, korzystającymi z logowania do większości polskich banków. Cały proces zajmuje dosłownie chwilę. Po dokonaniu płatności, następuje etap oczekiwania na weryfikację ze strony bułgarskich instytucji. Winiety na bułgarskie autostrady zaczynają obowiązywać w momencie otrzymania potwierdzenia z systemu Bułgarii, jakie każdy z naszych klientów otrzyma na prywatny adres mailowy. Zakup winiety za pośrednictwem sklepu ewinietki.pl daje gwarancję skuteczności całego procesu i szybkości weryfikacji w bułgarskim systemie. Swoje usługi kierujemy także do osób będących na miejscu, które chciałyby rozszerzyć czas obowiązywania winiety. Dużo bardziej efektywnym czasowo i ekonomicznie rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług sklepu internetowego, niż poszukiwanie na miejscu instytucji oferującej winiety.

Zachęcamy do kontaktu w razie pojawienia się pytań i zapraszamy do zakupu najszybszych winiet na bułgarskie autostrady na polskim rynku.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium