eWinieta RUMUNIA

SAMOCHODY OSOBOWE DO 3.5T
[product id="55,56,69"]
SAMOCHODY DOSTAWCZE DO 3.5T
[product id="57,58,67"]
 

Winiety na rumuńskie autostrady

Rumunia jest krajem, który wprowadził obowiązek posiadania winiety na wszystkich drogach na swoim terytorium. Oznacza to, że posiadanie winiety przy wjeździe do Rumunii jest niezbędnym elementem pobytu w tym państwie. Wymóg ten dotyczy jednak wyłącznie pojazdów samochodowych. Kierowcy jednośladów zostali zwolnieni z opłat. Winiety Rumunia przygotowała w jednolitej formie dla wszystkich samochodów osobowych do 3.5 tony, które przewożą maksymalnie 9 osób. Rozszerzenie tej liczby o dodatkowe osoby plasuje pojazd w kategorii busów i rodzi wymóg posiadania odrębnej winiety. Jeśli chodzi o czas trwania zezwolenia, winiety na rumuńskie autostrady i inne drogi publiczne występują w wersji tygodniowej, miesięcznej, 90-dniowej oraz rocznej. Duża liczba terminów ważności ułatwia precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb kierowcy, pozwalając na oszczędności finansowe.

Stosując od 2010 roku wyłącznie elektroniczne winiety Rumunia ułatwia system rozliczeń za korzystanie z dróg publicznych, nadając mu praktycznego wymiaru.

Winiety na rumuńskie autostrady - oferta sklepu ewinietki.pl

W sklepie ewinietki.pl kierowcy znajdą najbardziej kompleksową ofertę na rozmaite typy winiet krajów europejskich. Proponujemy winiety na rumuńskie autostrady dla samochodów osobowych do 9 osób, na okres 7 lub 30 dni. Podobne terminy ważności dotyczą samochodów przekraczających dopuszczalną liczbę 9. pasażerów. Rumunia może się pochwalić naprawdę przejrzystym systemem winiet, otwierając w ramach jednej opłaty dostęp do pełnej sieci dróg krajowych. Jedynymi dodatkowymi opłatami, z jakimi przyjdzie się zmierzyć niektórym kierowcom, stają się płatności za przekraczanie mostów na Dunaju.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć winiety elektroniczne dla każdego typu samochodu. Nasza oferta powstała z myślą o osobach, które nie chcą tracić czasu w stacjonarnych lokalach przygranicznych lub stacjach benzynowych, lecz pragną w komfortowy sposób nabyć winietę do zwiedzania Rumunii.

Gdzie kupić rumuńskie winiety?

Zakupu rumuńskiej winiety można dokonać w formie fizycznej na granicy państwa. Trzeba jednak znaleźć właściwy punkt, dokonujący sprzedaży, a przejazd każdego kilometra bez winiety wiąże się z dużymi opłatami karnymi. Najlepszą opcję stanowi zatem zrealizowanie transakcji przez Internet, zanim wjedziemy na terytorium Rumunii. Winiety na rumuńskie autostrady i inne drogi można zdobyć w sklepie ewinietka.pl. Kwestię winiety Rumunia traktuje z należytą uwagą, tworząc skuteczny i szybki system transakcji internetowych i natychmiastowo aktualizując bazę danych o dokonanych płatnościach.

Decydując się na zakup winiety za pośrednictwem naszego sklepu, każdy klient zyskuje stabilnego i profesjonalnego partnera do obsługi transakcji. Cechują nas najszybsze terminy realizacji usługi spośród firm tego typu na rynku. W chwili zaksięgowania płatności na koncie, uruchamiamy procedurę przydzielania winiety i czekamy na odpowiedź zwrotną ze strony władz rumuńskich. Dzięki szybkiej realizacji, zdobywamy codziennie nowe grono klientów, którzy wyrażają swoje zadowolenie ze współpracy. Winieta elektroniczna dla Rumunii otwiera masę możliwości komfortowego podróżowania. Zachęcamy zatem do zaznania wygody, jaką gwarantuje zakup winiety przez Internet. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania odnośnie oferty, starając się pomóc w rozwiązaniu problemów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium