eWinieta SŁOWACJA

SAMOCHODY DO 3.5T
[product id="41,42,43"]
PRZYCZEPY
[product id="44,45,46"]
 
 

Winiety na słowackie autostrady

Wymagania co do zakupu winiety Słowacja formułuje dla wybranych odcinków autostradowych. Łączna długość płatnych odcinków wynosi dla tego kraju 650 km. Chociaż istnieje możliwość przejazdu przez teren Słowacji bez korzystania z odcinków objętych systemem płatności, winiety na słowackie autostrady znacznie przyśpieszają komunikację międzymiastową. W państwie Słowacja autostrady stanowią ważny węzeł transportowy dla polskich kierowców, którzy często podróżują w te regiony w celach służbowych i wypoczynkowych. W kategoriach pojazdów, które muszą uiścić opłatę za korzystanie z autostrad, znalazły się samochody osobowe do 3.5 tony oraz przyczepy, jeśli masa samochodu osobowego z przyczepą przekracza 3.5 tony. Z opłat zwolnieni są natomiast motocykliści.

Winiety na słowackie autostrady - oferta sklepu ewinietki.pl

Oferta sklepu ewinietki.pl umożliwia szybki zakup winiety na słowackie autostrady w pełnym zakresie możliwości. W państwie Słowacja autostrady są dostępne dla osób, które wykupią winiety w trzech wariantach czasowych- 10 dni, 30 dni lub 1 rok. Proponujemy kierowcom szybkie i efektywne czasowo zrealizowanie zakupu winiety słowackiej, która daje możliwości poruszania się po sieci autostradowej tego kraju. Winiety 10-dniowe stanowią doskonałą okazję do poruszania się po Słowacji w celach wypoczynkowych, lub do jednorazowego tranzytu. Słowacja autostrady wybudowała w miejscach o najbardziej newralgicznym znaczeniu dla gospodarki kraju. Nic dziwnego, że tymi trasami kieruje się większość ruchu krajowego i międzynarodowego. Zakup 10-dniowej winiety na słowackie autostrady ograniczy czas przemieszczania się do niezbędnego minimum. Dla osób planujących nieco dłuższy pobyt, dobrym pomysłem może się okazać winieta 30-dniowa, dająca większą elastyczność co do harmonogramu pobytu. Winiety na słowackie autostrady w formie jednorocznej ukierunkowane są na zawodowych kierowców lub osób pracujących na terenie Słowacji. Dają wygodę w poruszaniu się po dowolnych drogach, stając się zarazem opcją niezwykle atrakcyjną finansowo.

Ofertę na winiety Słowacja wymaga o uzupełnienie w ramach przyczep, dla zestawu samochód + przyczepa o masie większej niż 3.5 tony. Dlatego w sklepie ewinietki.pl umożliwiamy nabycie zezwolenia także z uwzględnieniem tego rozszerzenia. Winiety na przyczepy dotyczą identycznych terminów ważności jak wersje dla samochodów osobowych.

Słowacja Autostrady - jak zakupić winietę elektroniczną?

Elektroniczne winiety Słowacja wprowadziła w celu uproszczenia systemu obsługi płatności autostradowych. Dzięki temu zniwelowano konieczność oczekiwania na bramkach płatniczych, co w Polsce często całkowicie niweluje korzyści czasowe korzystania z autostrady. Dzięki winietom proponowanym w naszym sklepie, cała procedura zakupu zezwolenia trwa dosłownie kilka minut, a czas oczekiwania na potwierdzenie ze słowackiego systemu nie przekracza najczęściej dwóch godzin.

Decydując się na zakup konkretnej wersji winiety, należy wypełnić formularz z danymi pojazdu, wprowadzając numery rejestracyjne, a także oczekiwany czas uruchomienia winiety. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces odbywał się z zachowaniem jak najlepszych doświadczeń użytkownika. Umożliwiamy dokonanie płatności błyskawicznych na kilkadziesiąt sposobów, wpisując się w potrzeby każdego użytkownika. Dokonując zakupu winiety Słowacja wymaga jej zarejestrowania w państwowym systemie, zanim wjedziemy na drogę objętą wymogiem płatności. Dlatego decydując się na rozwiązanie, jakim jest winieta elektroniczna, musimy wziąć pod uwagę okres przejściowy, potrzebny na zaksięgowanie zlecenia. W sklepie ewinietki.pl potwierdzenie mailowe klienci otrzymują natychmiast po weryfikacji w słowackim systemie. Zachęcamy do zakupu winiety na słowackie autostrady i życzymy przyjemnej podróży po tym malowniczym kraju.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium